Odblaski na rower - Refloactive.pl

Odblaski na rower

Lubisz spędzać swój wolny czas na rowerze? A może dojeżdżasz codziennie do pracy lub szkoły na dwóch kółkach? Koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w gadżety odblaskowe Refloactive. Rękawy odblaskowe na rzep są bardzo wygodne w użytkowaniu, można je szybko założyć i zdjąć. Ciekawym urozmaiceniem są też kulki czy patyczki odblaskowe.
Naklejki odblaskowe
Kamizelki odblaskowe
Odblaskowe akcesoria rowerowe
Szelki odblaskowe

 

O czym powinien pamiętać każdy rowerzysta?

Jazda na rowerze to nie tylko sposób na zachowanie zdrowia i dobrej kondycji, ale przede wszystkim świetna zabawa! Dlatego tak wielu ludzi - młodszych i starszych - codziennie wybiera rower jako alternatywny środek transportu.

Jak każdy sport, jazda na rowerze może być niebezpieczna jeśli nie zachowamy podstawowych środków bezpieczeństwa. Rowerzysta, szybki i cichy, jest narażony na kolizje z innym pojazdem lub pieszym - zwłaszcza w warunkach ograniczonej widoczności, Dlatego podstawą jest należyte oznakowanie nie tylko samego roweru, ale i człowieka, który się na nim porusza. Można to osiągnąć za pomocą różnego rodzaju akcesoriów odblaskowych. Z odblaskami na rower rowerzysta będzie widoczny nawet z odległości kilkuset metrów, co w razie nagłego wypadku zapewni pozostałym pojazdom więcej czasu na odpowiednią reakcję. To pierwsza zasada bezpiecznej jazdy na rowerze.


ZAREJESTRUJ SIĘ
Zostaw wiadomość
Wypełnij formularz aby wysłać wiadomość