Ekologia - Refloactive Sp. z o.o. Quality

Używamy folii Glodian Enfren 100% wolnej od PVC

Dbamy o bezpieczną przyszłość naszej planety

Wszystko jest kwestią świadomego wyboru!

W Refloactive bardzo starannie wybieramy naszych dostawców i materiały źródłowe, aby mieć pewność, że zawsze oferujemy naszym klientom najlepszą dostępną opcję. Analizując jakość folii odblaskowej, bierzemy pod uwagę wiele różnych rzeczy: jedną z nich jest wpływ materiału na środowisko. Dlatego tak chętnie korzystamy z najnowszej innowacji firmy Reflomax: Glodian™ Enfren - bezchlorkowej folii odblaskowej o doskonałych właściwościach zgrzewania. Jest to folia w 100% wolna od PVC, nie zawiera chlorków, ftalanów ani plastyfikatorów - bez uszczerbku dla jej doskonałych właściwości odblaskowych.

Mobirise
Mobirise

Certyfikowana jakość, której możesz zaufać.

Folia odblaskowa srebrna Enfren, oprócz braku zawartości PVC posiada certyfikat SGS na bezpieczny skład chemiczny produktu oraz na parametry odblaskowe – spełnia wymagania najbardziej wymagającej normy odblaskowej EN 17353, co oznacza, że przedmioty z niej wykonane dają się do wykorzystania jako środek ochrony osobistej dla pieszego lub rowerzysty w ruchu ulicznym. Użytkownik wyposażony w ten odblask widoczny jest z odległości 300 m.

Nasze odblaski, Twoja korzyść

W ten sposób, kupując odblaski wyprodukowane przez Refloactive, otrzymujesz produkt o najwyższej, certyfikowanej przez EN jakości, który jest bezpieczniejszy dla środowiska naturalnego. Twoi klienci mogą być pewni, że nie tylko opakowanie, ale także poszczególne komponenty w odblaskach spełniają standardy eko. Jest to oczywista zaleta w świecie, który staje się coraz bardziej ekologicznie wrażliwy i chce dokonywać świadomych wyborów konsumpcyjnych. 

Dowiedz się więcej o naszej jakości

Mobirise

Współpracuj z najlepszymi

Aby mieć pewność, że spełniasz najwyższe standardy ekologiczne, musisz współpracować z liderami rynku, którzy wprowadzają pozytywne zmiany. Koreańska firma Reflomax jest prawdziwym innowatorem, nieustannie starającym się podnosić poprzeczkę w dziedzinie taśm odblaskowych.

Teraz plastik może być eko!

Prawdziwa rewolucja na rynku foliowych opakowań!

Co możesz zyskać dzięki naszym opakowaniom z ekologicznej folii?

Stawiając na eko opakowania polskiej produkcji, możesz wzmacniać ekologiczny wizerunek swojej firmy. Twoje logo znajdzie się na opakowaniach, które nie zaśmiecają środowiska - to nie tylko wielka korzyść biznesowa, ale i krok w stronę lepszego jutra.

Konsumenci również wykazują się coraz większą świadomością i chętniej sięgają po produkty w biodegradowalnych opakowaniach. To nie jest już niszowy rynek - to jest trend, który staje się normą. Dostosowanie się do tych oczekiwań to nie tylko kwestia etyki, ale także konkurencyjności. Firmy, które nie dostosują się do tej zmiany, mogą stracić klientów i znaleźć się na marginesie rynku.

Uzyskaj przewagę konkurencyjną. Poszukiwanie nowych, bardziej zrównoważonych sposobów prowadzenia działalności często prowadzi do odkrywania nowych technologii, produktów i usług. To może przynieść firmy nie tylko korzyści finansowe, ale także przewagę konkurencyjną. 

Mobirise

Czym jest folia PLA?

Folia PLA jest folią przyjazną środowisku, biodegradowalną i kompostowalną. Składniki do jej produkcji pozyskiwane są z biopolimerów opartych na ziarnach kukurydzy.

Eko folia została opracowana jako alternatywa dla źródeł opartych na przemyśle petrochemicznym.
Posiada certyfikaty FDA do kontaktu z żywnością oraz certyfikaty biodegradowalności i kompostowalności zgodnie ze standardem EN 13432

Mobirise

Dlaczego bycie eko jest dla nas ważne?

Przede wszystkim uważamy, że bycie ekologicznym to dbałość o naszą planetę i przyszłe pokolenia. Wszystkie nasze działania mają wpływ na środowisko, a zasoby naturalne, z których korzystamy, są ograniczone. Przedsiębiorstwa mają olbrzymi wpływ na społeczeństwo i środowisko. To, jak prowadzimy nasze biznesy, ma wpływ na świat wokół nas. Mając to na uwadze, musimy podjąć odpowiedzialność i działać w sposób, który jest zrównoważony i szanujący naszą planetę. To nie jest kwestia wyboru - to jest nasz obowiązek. Jeżeli nie my, to kto? Jeżeli nie teraz, to kiedy?

Zalety folii PLA

🌽 W 100% kompostowalna

🌽 Procesy produkcyjne są przyjazne dla środowiska

🌽 Ma wysoką czystość, przezroczystość i duży połysk

🌽 Odznacza się doskonałą podatnością na przetwarzanie (naturalne napięcie powierzchniowe 38 dyn)

🌽 Dobre własności poślizgowe 

🌽 Doskonała odporność na tłuszcze i oleje

🌽 Niska bariera na parę wodną, co zapobiega efektowi mgły

Mobirise

Zastosowanie

Biofolia z kukurydzianych polimerów świetnie nadaje się:

🌽 do laminowania
🌽 do pakowania
🌽 do okienek w kopertach, pudełkach

Mobirise

Poznaj korzyści płynące z szerokiego wyboru opakowań!

Zachęcamy naszych klientów do zapoznania się z materiałami na temat rodzajów i specyfikacji naszych ekologicznych opakowań. Wybierz propozycję, która najlepiej dostosuje się do potrzeb Twojego produktu. Możliwości jest wiele: od kartonowych prostych opakowań do woreczków z bioplastiku - wszystkie pakunki oferują możliwość spersonalizowania treści na opakowaniu, instrukcji, ulotki itp. To Twoja promocja i Twój komunikat - od początku do końca. 

Skontaktuj się z nami