Ubrania robocze odblaskowe - Refloactive.pl

Ubrania robocze odblaskowe

Dzisiaj praca w specjalnej odzieży ochronnej to standard. Warto, aby ubrania robocze zawierały dodatkowe odblaski, dzięki którym zapewnią niezbędną widoczność w najtrudniejszych warunkach. Upewnij się, że ubrania robocze odblaskowe Twoich pracowników spełniają najwyższe standardy jakości!
Kamizelki odblaskowe
Odzież odblaskowa
Naklejki odblaskowe
Opaski odblaskowe

 

Innowacja wśród ubrań roboczych odblaskowych na zimę!

Gorąca oferta na chłodne dni. Limitowana kolekcja wysokiej jakości kurtek odblaskowych, które można nosić w następujących wariantach:

  • ciepła kurtka z kołnierzem i podszewką (na chłodniejsze dni)
  • kurtka bez kołnierza
  • kamizelka z podszewką
  • kamizelka bez podszewki (na cieplejsze dni)

Certyfikowane zgodnie z EN ISO 20471 klasa 3, odporne na zużycie i wyposażone w obszerne, wygodne kieszenie, nie mają sobie równych wśród modeli odzieży ochronnej.


Na naszej stronie możesz zakupić wysokiej jakości, certyfikowane odblaskowe ubrania, które łączą wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo i styl:

Wśród najpopularniejszych produktów można znaleźć:

  • kamizelki odblaskowe wizualizacyjne kolorowe typowo pod nadruk z taśmą odblaskową certyfikowaną typu Silver z dzianiny poliestrowej, obszyte wzmocnioną szarą lamówką klasy Premium
  • bezrękawniki odblaskowe - wykonane w całości z odblaskowego materiału, dzięki czemu odbijają światło całą swoją powierzchnią. Najlepszy wybór przy kiepskich warunkach pogodowych, ponadto oddychająca poliestrowa tkanina zapewnia niezwykły komfort.
  • kamizelki funkcyjne zapinane na rzepy
  • wielofunkcyjne kamizelki z kieszeniami - idealna odzież robocza w plenerze np. przy budowie dróg. Zawiera praktyczne kieszonki, które mieszczą identyfikator, telefon, długopis itp.
  • siatkowe kamizelki odblaskowa z kieszeniami i zamkiem błyskawicznym - letnia alternatywa dla zimowych ubrań roboczych odblaskowych. Trwała i estetyczna, gwarantuje maksymalną widoczność.

Kamizelka odblaskowa PREMIUM w konkurencyjnej cenie to profesjonalna odzież ostrzegawcza zgodna z EN ISO 20471:2013.Wyposażona w kieszenie i zamek błyskawiczny, zapewnia świetną widoczność w warunkach słabego oświetlenia. Trzy pasy z hologramem 3M oraz elegancka czarna lamówka sprawiają, że jest nie tylko praktyczna, ale i bardzo estetyczna.


Co zyskujesz, kupując roboczą odzież odblaskową?

Dzięki odblaskowym kamizelkom bądź szelkom zachowujesz bezpieczeństwo przy pracy w warunkach ograniczonej widoczności: zimą, wieczorem, w deszczu czy we mgle. Nieważne, czy pracujesz fizycznie czy jedynie wykonujesz zadania na świeżym powietrzu - noszenie roboczych ciuchów odblaskowych znacząco ograniczy ryzyko wypadku. To idealne akcesorium reklamowe, ponieważ stwarza wyjątkowo dobrą możliwość wyeksponowania firmowej grafiki. Kamizelki ochronne, kurtki i szelki odblaskowe dostępne na stronie refloactive.pl to jakościowe wyroby pochodzenia europejskiego, trwałe i wygodne w użytkowaniu. To dobry wybór dla każdego, komu zależy na bezpieczeństwie, jakości i widocznym nośniku reklamowym. Zamiast kierować się jedynie kryterium ceny ,upewnij się, że Twój produkt jest solidnie wykonany - wybierz jakość certyfikowaną normą CE.


Odzież odblaskowa to idealny nośnik reklamy!

Często pracodawcy decydują się wyposażyć swoich pracowników w odzież ochronną z nadrukowanym logo w celu identyfikacji, ale tak oznakowane kamizelki lub kurtki mogą też spełniać zadanie promocyjne. Na roboczych ubraniach odblaskowych bez problemu znajdzie się miejsce na dowolną grafikę lub logo. Dzięki efektowi fluo będzie ono idealnie widoczne, nawet w najgorszą pogodę. Ważne są certyfikaty europejskie CE, ponieważ to one określają, jak dobrze odblask powinien odbijać refleksy i jak gęsta powinna być tkanina, z której zrobione są poszczególne artykuły. Decydując się na kupno odzieży roboczej z odblaskami warto wybierać certyfikowane produkty pochodzenia europejskiego, tak aby rzeczywiście zapewniały one widoczność i ochronę. To doskonały przykład wielofunkcyjnego artykułu reklamowego, który używany na co dzień znacząco zwiększa bezpieczeństwo w miejscu pracy.


Estetyka ma znaczenie!

Noszenie ładnej odzieży roboczej znacząco zwiększa morale pracowników. Prezentowane przez nas wzory są zarówno praktyczne, jak i przyjemne wizualnie. Na stronie refloactive.pl znajdziesz certyfikowane ubrania ochronne w kolorze żółtym, srebrnym i pomarańczowym, ale też tańsze jakościowe kolorowe zamienniki. W ramach dostępnych kolorów oferujemy również roboczą odblaskową odzież w kolorze czerwonym, zielonym i niebieskim. Pamiętaj, że oferujemy również kamizelki taliowane dla Pań, które zapewnią wygodę i estetyczny wygląd. Określ swój własny styl! Skorzystaj z dostępnego na naszej stronie łatwego w obsłudze konfiguratora produktu i stwórz wyjątkowe artykuły odzieży roboczej odblaskowej kojarzone z Twoim logo.


ZAREJESTRUJ SIĘ
Zostaw wiadomość
Wypełnij formularz aby wysłać wiadomość