Odblaski do biegania - Refloactive.pl

Odblaski do biegania

Bieganie stało się w Polsce jedną z najpopularniejszych form uprawiania sportu, nie wolno jednak zapominać, że jak każdy sport, wymaga odpowiedniego sprzętu. Odblaski do biegania istotnie zwiększą bezpieczeństwo każdego treningu. Nie musisz rezygnować z biegania po zmroku lub przy niekorzystnych warunkach pogodowych - produkty marki Refloactive zapewnią Ci idealną widoczność w mieście lub poza miastem, w dzień i w nocy.
Czapki Beanie
Odblaski LED
Zip pullery
Odblaski do butów
Szelki odblaskowe
Saszetki odblaskowe

 

Odblaski dla biegaczy - idealny podarunek reklamowy!

Warto umieszczać swoje logo na szelkach odblaskowych do biegania, kamizelkach lub czapkach odblaskowych - reklama przy użyciu dobrze zaprojektowanych i praktycznych produktów jest bardziej skuteczna. Ponadto w ten sposób buduje się pozytywne skojarzenia: markę zaczyna identyfikować się z takimi zagadnieniami, jak sport, zdrowie czy bezpieczeństwo. To tanie i użyteczne gadżety, które zapewnią promocję i rozpoznawalność.


Dlaczego tak ważne jest oświetlenie dla biegaczy?

Biegacze to szczególni uczestnicy ruchu drogowego i przestrzeni miejskiej:

  • Poruszają się po wszystkich drogach i chodnikach, w wielu różnych kierunkach.
  • Często przekraczają ulicę, wymijają pieszych.
  • Są obecni w parkach, zazwyczaj wcześnie rano lub późnym wieczorem.
  • Ich ubrania bywają wykonane z ciemnych materiałów - bardzo eleganckich, ale mało widocznych po zmroku.

Dlatego niezmiernie ważne jest to, aby zapewniali sobie widoczność dzięki odblaskowej odzieży bądź odblaskowym akcesoriom. W przeciwnym wypadku bywają narażeni na wiele niebezpiecznych sytuacji. Odblaski przeznaczone dla biegaczy są nie tylko bezpieczne, ale i komfortowe: nie krępują ruchów i nie przeszkadzają nawet przy najbardziej intensywnym treningu. A przy tym zaprojektowane zostały tak, że zdobią i dodają blasku każdej sportowej stylizacji.


Jakie są najlepsze odblaski dla biegaczy?

Wśród produktów marki Refloactive każdy na pewno wybierze coś dla siebie. Wiele odblasków oferowanych przez nas ma charakter uniwersalny: do nich należą samozaciskowe opaski, opaski na rzepy, naklejki, klipsy bądź odblaskowe chusty. Są jednak również akcesoria, które zostały stworzone z myślą o tego rodzaju aktywności i dopasowują się do potrzeb biegaczy.

  • Szelki i kamizelki odblaskowe do biegania - nie ma wygodniejszych odblasków dla biegaczy! Szelki wykonane z folii odblaskowej zapewniają dobrą widoczność całej sylwetki. Są praktyczne i szeroko regulowane, można nałożyć je na każde ubranie i nie krępują ruchów. Certyfikowane, odbijają światło na dystansie nawet do 300 metrów.
  • Jeśli ktoś nie przepada, za szelkami do biegania, może zawsze zaopatrzyć się w odblaskowe saszetki. Minimalistyczne i tak ściśle przylegające, że można zapomnieć o ich istnieniu To niezwykle użyteczny gadżet, który pomieści klucze, telefon i parę innych niezbędnych drobiazgów.
  • Czapka beanie to podstawowy element wyposażenia każdego biegacza. Chroni przed zimnem i wiatrem, a także daje piękny fluorescencyjny odblask.
  • Zip puller czy odblask do sznurowanych butów to mały przedmiot o wielkim znaczeniu! Nawet najmniejszy kawałek certyfikowanej folii odblaskowej gwarantuje potężną siłę odbicia.
  • Biegacze coraz częściej sięgają po oświetlenie do biegania z LED. Migające światełka bardzo skutecznie ostrzegają innych użytkowników ruchu. Produkty te występują przeważnie w formie breloków pulsacyjnych, wygodnych opasek czy nakładek na buty.

W odblaskach do biegania najważniejsza jest wygoda!

Projektanci z Refloactive dobrze rozumieją potrzeby biegaczy. Wiedzą, że żaden, nawet najlepszy odblask dla biegaczy się nie sprawdzi jeśli nie będzie wygodny i praktyczny w użytkowaniu. Akcesoria noszone przy joggingu nie powinny wystawać, stawiać opór powietrzu, dyndać czy w jakikolwiek sposób przeszkadzać. Najlepiej, by były niewyczuwalne - i takie właśnie są nasze odblaski. Staranna jakość wykonania i certyfikowane materiały gwarantują, że odblaski do biegania na długo zachowają swój kształt i użyteczność, szelki odblaskowe do biegania czy kamizelki nie zniszczą się w praniu. Możesz biegać spokojnie, wiedząc że pozostajesz widoczny z odległości nawet do 300 metrów. Nieważne, gdzie jesteś - możesz zawsze liczyć na jakość naszych produktów.


ZAREJESTRUJ SIĘ
Zostaw wiadomość
Wypełnij formularz aby wysłać wiadomość