O nas ● Refloactive - Refloactive.pl

Refloactive - właściciel ODBLASKI 24

Firma REFLOACTIVE właściciel ODBLASKI24 - została założona w 2008 roku. Od tego czasu stale poszerzamy i rozwijamy naszą ofertę, aby stać się wiodącym producentem i dostawcą certyfikowanych odblasków o zasięgu europejskim.

Stale podnosimy naszą jakość, serwis i nadążamy za modą najnowszych trendów i zapotrzebowaniem rynku.

Jesteśmy doskonałą alternatywą dla tanich dostawców odbłyśników z Dalekiego Wschodu. Nie mamy wątpliwości co do certyfikacji, pochodzenia surowców (kupujemy je bezpośrednio od renomowanych producentów, a nie od pośredników) - zwłaszcza, że chodzi o produkt tak wrażliwy jak odbłyśnik - środek ochrony indywidualnej.
Poważnie traktujemy wymagania przepisów unijnych i dostosowujemy nasze produkty do obowiązującego prawa.

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji służąc fachową poradą w temacie odblasków i chętnie odpowie na najtrudniejsze pytania.

Jako producent do każdego zadania podchodzimy elastycznie i z entuzjazmem, a nasz zespół grafików potrafi przekonać każdego, że każde logo można zamienić w odblask.

Dlatego swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do segmentu B2B i Retail.
Dziś na wartości zyskało bezpieczeństwo i minimalizacja ryzyka związanego z zarządzaniem.

Dlatego tak wielu naszych klientów poszukuje lokalnych, europejskich, uznanych producentów. Cenimy sobie możliwość osobistego kontaktu podczas wielu międzynarodowych targów, w których uczestniczymy, codziennie przez telefon i e-mail z naszym zespołem.

Cieszymy się, że podoba się Państwu nasz asortyment i serdecznie zapraszamy do długofalowej współpracy.

https://www.youtube.com/watch?v=-Ldy1giAcEc
Zostaw wiadomość
Wypełnij formularz aby wysłać wiadomość