Odblaski dla dzieci - Refloactive.pl

Odblaski dla dzieci

Nowa linia gadżetów odblaskowych dla dzieci marki Refloactive łączy bezpieczeństwo i świetną zabawę! Na naszej stronie oferujemy najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Dzięki odblaskom dla dzieci najmłodsi pozostają widoczni na drodze, a rodzice spokojni. Zobacz naszą ofertę i przekonaj się, na ile sposobów można nosić odblaski dla dzieci!
Zawieszki odblaskowe miękkie
Breloki odblaskowe
Zawieszki odblaskowe twarde
Tekstylne chusty, opaski i kominy odblaskowe
Zip Pullery
Maskotki odblaskowe
Kamizelki i szelki odblaskowe
Węże odblaskowe

 

Co możesz zyskać oferując upominki promocyjne dla dzieci?

Jesienią dzieci wracają do szkół i przedszkoli, a to znaczy, że na drogach i przy szosach pojawia się coraz więcej najmniejszych uczestników ruchu. Warto, żeby zawsze pozostawały widoczne dla nadjeżdżających pojazdów! Dobra widoczność to cenne sekundy, które kierowca może wykorzystać na reakcję - tym sposobem odblaski mogą uratować zdrowie, a nawet życie naszych dzieci. Najprostszym sposobem wyeksponowania dziecka przy niedostatecznym oświetleniu (po zmroku, we mgle, podczas deszczu) jest wykorzystanie odblasków. Gama produktów marki Refloactive jest na tyle szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie: zawieszki, naklejki, maskotki, szelki - to wszystko oferujemy w różnych kolorach i wzorach.

Umieszczenie grafiki lub logo na na gadżecie skierowanym do dzieci gwarantuje duży zasięg promocji i reklamę na produkcie, który kojarzy się z bezpieczeństwem. To pomaga budować pozytywny wizerunek marki i decyduje o nastawieniu konsumenta. Odblaskowe gadżety dla dzieci są widoczne w przestrzeni publicznej a ich przesłanie dociera również do dorosłych i buduje pozytywne skojarzenia z daną marką.

Kolejna zaleta jest taka, że dzieci nie trzeba szczególnie zachęcać do noszenia odblasków. W Refloactive dbamy o to, aby wzory były jak najbardziej atrakcyjne i przyjazne dla najmłodszych. I w ten sposób dzieciom trudno rozstać się z odblaskami, które przedstawiają ich ulubionych bohaterów z bajek. Zabierają je ze sobą wszędzie i kolekcjonują w nieograniczonych ilościach. To oczywista przewaga nad innymi gadżetami reklamowymi, których zastosowanie bywa mniej powszechne.


Gadżety odblaskowe dla dzieci Refloactive - jakość, której warto zaufać.

  • Nasze akcesoria produkowane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów.
  • Produkty posiadają certyfikat, który świadczy o tym, że zostały wykonane zgodnie z europejskimi normami CE.
  • Akcesoria produkowane dla dzieci nie zawierają szkodliwych związków chemicznych.

Dzieci zużywają wszystko dużo szybciej i często ich rzeczy “niszczą się w oczach”. To na szczęście nie będzie problemem w przypadku odblasków reklamowych dla dzieci marki Refloctive. Twarde certyfikowane zawieszki odblaskowe dla dzieci Coreflect są bardzo odporne na uderzenia, a miękkie zawieszki nie rozwarstwiają się i nie rozklejają przez bardzo długi czas. Z kolei używany w naklejkach tekstylnych klej Sangobe zapewnia niezwykłą trwałość, dzięki czemu nie odpadną po pierwszym praniu. To w pełni jakościowe środki ochrony osobistej, którym można zaufać na co dzień.


Co jeszcze oprócz zawieszek odblaskowych dla dzieci?

Możliwości są praktycznie nieograniczone!

  • Najprostszą opcją są uwielbiane przez dzieci naklejki, które można zastosować praktycznie wszędzie, na każdej płaskiej powierzchni. Ekonomiczne i dobrze widoczne, są dobrym sposobem na promocję.
  • Opaski odblaskowe dla dzieci są łatwe w zakładaniu i bardzo skuteczne, a przy tym nie kosztują dużo.
  • Żadne dziecko nie oprze się pięknej maskotce odblaskowej 2D, którą, przyczepioną do plecaka bądź kurtki, może zawsze mieć ze sobą.
  • Praktycznym sposobem jest również noszenie odblaskowych akcesoriów zakładanych na siebie: czapki beanie, szelki, chusty czy kominy.
  • Starsze dzieci na pewno bardzo docenią odblaskowe worki i wodoodporne pokrowce 100% fluorescencyjne, które dodatkowo ochronią bezcenną zawartość plecaka przed zamoczeniem.
  • Młodsi konsumenci z kolei na pewno pokochają misie, kotki i odblaskowe króliczki w formie pluszaków. Dużo zabawy będą miały z samozaciskającymi opaskami, które można nosić zarówno na rękach, jak i nogach. Dzieci lubią łączyć kilka różnych opasek, by uzyskać niepowtarzalny wzór.
  • Dla małych elegantek oferujemy również piękne odblaskowe chwosty w tęczowych kolorach czy kamizelki z nadrukiem księżniczki.

Odblaski dla dzieci niezbędne w żłobku i przedszkolu

Każde wyjście ze żłobka lub przedszkola to prawdziwa ekspedycja! Przedszkolaki są z natury bardzo ruchliwe i nawet zwykły spacer z grupką małych dzieci stanowi duże wyzwanie logistyczne. Tutaj bardzo mogą pomóc produkty marki Refloactive, takie jak odblaskowe chusty i kamizelki z nadrukiem, które oznakują dzieci i nie pozwolą im zginąć w tłumie. Prawdziwym hitem jest odblaskowy pociąg lub smok - miły pluszak, którego “ręce” można wygodnie trzymać podczas przedszkolnej wyprawy.

Troska o bezpieczeństwo to nasz priorytet.


Od którego roku życia dziecko powinno nosić odblaski?

Odblaski nie mają ograniczeń wiekowych! Warto, by nawet najmłodsze dzieci były odpowiednio oznakowane na drodze. Marka Refloactive posiada w swojej ofercie najmniejsze dziecięcy rozmiary, dzięki czemu każde dziecko będzie można wyposażyć w zapewniające widoczność i bezpieczeństwo odblaski. Szelki zakładane na ubranie charakteryzują się bardzo szerokim zakresem regulacji, więc nadają się dla każdego! Kamizelki szyte z certyfikowanej tkaniny są zarówno lekkie jak i wytrzymałe, mogą służyć dziecku przez długie lata. Odblaskowe czapki produkowane są w tylu różnych wzorach i rozmiarach, że łatwo znaleźć coś dla siebie.

Wiele artykułów takich jak naklejki odblaskowe czy zawieszki może stać się częścią standardowej dziecięcej wyprawki. Dzieci mieszkające poza miastem, poruszające się na rowerach i hulajnogach czy spacerujące samodzielnie do szkoły są szczególnie narażone na wypadki komunikacyjne. Nie trzeba wiele: już nawet kilka odblaskowych pasów z jakościowej, certyfikowanej folii może diametralnie poprawić widoczność na drodze. To cecha, której nie posiadają tanie, niecertyfikowane zamienniki.

Jeśli Twoje dziecko spędza dużo czasu na powietrzu, wyposaż je w odblaski! Zabawy na powietrzu, jazda na rowerze czy hulajnodze będą o wiele bardziej bezpieczne.


ZAREJESTRUJ SIĘ
Zostaw wiadomość
Wypełnij formularz aby wysłać wiadomość