Refloactive i Korntex świętują 15 lat owocnej współpracy - Refloactive.pl
Kategorie

Refloactive i Korntex świętują 15 lat owocnej współpracy

Korntex to marka, której w świecie odblasków nikomu nie trzeba przedstawiać!
Szybkość realizacji zamówień, efektywność i wysoka jakość sprawiają, że produkowane przez nią ubrania robocze śmiało mogą konkurować na światowych rynkach. 
Refloactive jest wyłącznym dystrybutorem tej marki na terenie Polski, a w dniach 15-17 września w Berlinie mieliśmy przyjemność świętować z naszym partnerem piękny jubileusz - firma Korntex obchodzi 15-lecie istnienia. Lider sprzedaży w Niemczech, już od 15 lat Korntex dostarcza najlepszej jakości certyfikowane kamizelki odblaskowe! 

Na uroczystości spotkali się wszyscy dystrybutorzy i partnerzy handlowi firmy Korntex z całej Europy, co już samo w sobie stanowiło świetną okazję do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Gospodarz spotkania i właściciel Korntex Dr. Aleksander Jurack wraz ze swoim zespołem zadbał o to, by kilkudniowy pobyt obfitował w różnego rodzaju atrakcje. W tak krótkim czasie mieliśmy okazję zobaczyć najpiękniejsze zabytki stolicy i odwiedzić lokalne puby, gdzie zaskoczył nas słynny berliński koktajl z pianką z białka. 

Finał uroczystości zorganizowany został z wielkim rozmachem. Wieczorowe stroje podkreślały wagę uroczystej kolacji, po której nastąpił - już w nieco luźniejszej atmosferze - dalszy ciąg programu w postaci spaceru po mieście i okolicznych pubach. Naszemu partnerowi, firmie Korntex, dziękujemy za zaproszenie i życzymy wielu kolejnych jubileuszy!
Zostaw wiadomość
Wypełnij formularz aby wysłać wiadomość