Nasza jakość - Refloactive.pl
Kategorie

Nasza jakość

Nasze odblaski łączą funkcjonalność z łatwością użytkowania i nie tylko zapewniają bezpieczeństwo w ciemności, ale są również świetnym nośnikiem reklamy.
Jest to popularny produkt ochronny dla turystów pieszych, biegaczy, rowerzystów itp. , którzy często poruszają się w ciemności.

Jako producent używamy tylko wysokiej jakości komponentów, większość z nich jest pochodzenia europejskiego lub koreańskiego. Zapewniamy, że nasze produkty są wolne od szkodliwych ftalanów i plastyfikatorów.
Produkujemy je w kilku rozmiarach, zgodnie z wyborem klienta.
Wszystkie odblaski są produkowane w Polsce od podstaw, a nasi klienci sami decydują z jakich folii odblaskowych są wykonane. Współpracujemy z kilkoma dostawcami certyfikowanych folii odblaskowych, dzięki czemu możemy śmiało zaproponować wiele wariantów cenowych i jakościowych dostosowanych do potrzeb i budżetu naszych klientów.

Pamiętaj o tym, że tylko odblaski wykonane z żółtych lub srebrnych folii są certyfikowane zgodnie z normą PN-EN 13356:2001 lub EN 17353:2001 
i mogą być oznaczone jako ostrzegawcze. Minimalna niezadrukowana powierzchnia odblasku powinna wynosić co najmniej 15 cm2, aby produkt spełniał funkcję ostrzegawczą.

Do produkcji naszych odblasków stosujemy 4 podstawowe rodzaje folii odblaskowych od następujących dostawców:

Reflomax (Korea Południowa)

Jesteśmy ich wyłącznym przedstawicielem
https://youtu.be/W9nZbird50E

Jest certyfikowanym, uznanym producentem folii odblaskowych, które są wykorzystywane do:
  • Tablice rejestracyjne samochodów
  • Materiały do znaków drogowych
  • Oznaczenia pojazdów
  • Moda i akcesoria
 
 Znak wodny na folii:

AGR MAXX

 
Zalety: Folia jako surowiec spełnia wymagania normy EN 17353,
Dostępne kolory: srebrny, żółty.

Każdy odblask wykonany z folii AGR MAXX, o niezadrukowanej powierzchni co najmniej 15 cm2, spełnia jako wyrób gotowy wymagania normy EN 17353:2001, co jako producent możemy potwierdzić Deklaracją Zgodności.
 

RGR

Zalety: wiele kolorów folii do wyboru: srebrny, żółty, zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy, różowy Folia przetestowana pod kątem braku zawartości metali ciężkich i plastyfikatorów. Idealna do wykonywania gadżetów z nadrukami, które nie są środkami ochrony indywidualnej.Wady: Folia nie spełnia normy odblaskowej EN13 356 - również srebrna i żółta. Oznacza to, że ...
więcej

3M Scotchlite

Folie odblaskowe zgodne z normą EN 13 356:2001,

Dostępne kolory : biały i żółty

Każdy odblask wykonany z folii 3M o niezadrukowanej powierzchni co najmniej 15 cm2 spełnia wymagania normy EN13 356:2001 jako wyrób gotowy, co jako producent możemy potwierdzić deklaracją zgodności na życzenie klienta. Ważne: Folia refleksyjna 3M Scotchlite nie jest już produkowana w USA od marca 2020 roku, ale nasza firma nadal posiada ten surowiec w magazynie i dlatego może jeszcze przez jakiś czas oferować folie refleksyjne 3M.

Znak wodny na folii:

ORAFOL

ORALITE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy ORAFOL Europe GmbH

Folia ORALITE® 2018 jest wytrzymałą, odporną na warunki atmosferyczne, wysoce odblaskową folią przeznaczoną do zgrzewania na wysokiej częstotliwości do winylowego podkładu w różne kształty.

Dostępne kolory: biały i żółty

ORALITE® 2018 składa się z narożnych elementów odblaskowych (mikropryzmy) integralnie połączonych z elastyczną, gładką powierzchnią, wytrzymałą i odporną na warunki atmosferyczne folią polimerową stabilizowaną na UV.

ORALITE® został zaprojektowany tak, aby spełniać wymagania fotometryczne normy EN 17353:2020 . Zgodność z normą EN17353:2020 jest obowiązkiem przetwórcy ze względu na różnorodność konfiguracji produktu końcowego.

Firma Orafol jako jedyna folia spełnia najnowsze wymagania normy EN 17 353:2020, które są bardziej rygorystyczne od wymagań normy EN 13 356, a zakres badań i ich testów jest znacznie rozszerzony.


Znak wodny na folii:

Papier samoprzylepny do produkcji naklejek - produkcja holenderska i certyfikat FSC.

Papier do produkcji instrukcji:
certyfikowany przez FCS i produkowany w Skandynawii.

Folia do opakowań jednostkowych:
Certyfikowana, wyprodukowana w Polsce, bezpieczna w kontakcie z żywnością. Jest to ważne, gdy nasze odbicie jest używane np. do płatków kukurydzianych.

DRUKARNIA

Nadruk pod folią:

Ponieważ dbamy o to, aby odblaski wykonane z certyfikowanych folii odblaskowych zachowały swoją maksymalną funkcję ochronną, zalecamy wykonanie nadruków pod folią odblaskową, tak aby zachować 100% powierzchni odblaskowej. Nadruki pod - drukujemy solwentową białą folią podkładową(nawet full kolor z przejściami tonalnymi), następnie dodajemy przezroczystą folię odblaskową i zgrzewamy gotowy odblask.

Nadruk jest nieco mniej widoczny i skośny - ale oznakowanie jest niepozorne, miękkie i nie ogranicza powierzchni. Dodatkowo tak oznakowany odblask stanowi środek ochrony indywidualnej potwierdzony certyfikatem, co tworzy pozytywny wizerunek reklamodawcy.

Inne rodzaje znakowania: sitodruk na folii lub pod folią, druk cyfrowy na folii (również z przejściami i rastrem)
Zostaw wiadomość
Wypełnij formularz aby wysłać wiadomość