RGR - Nasza jakość - Refloactive.pl
Kategorie

RGR

Zalety: wiele kolorów folii do wyboru: srebrny, żółty, zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy, różowy Folia przetestowana pod kątem braku zawartości metali ciężkich i plastyfikatorów. Idealna do wykonywania gadżetów z nadrukami, które nie są środkami ochrony indywidualnej.
Wady: Folia nie spełnia normy odblaskowej EN13 356 - również srebrna i żółta. Oznacza to, że zagęszczenie pryzmatów odblaskowych na 1 cm2 nie jest wystarczające do spełnienia norm certyfikacyjnych. Chociaż produkowane opaski samozaciskowe o dużej powierzchni spełniają normę EN13 356, gdzie miękkie zawieszki nie spełniają jej ze względu na małą powierzchnię.

Uwaga: żółto-srebrna folia RGR jest na oko nie do odróżnienia od certyfikowanej folii AGR - wygląda tak samo i ma takie same hologramy. Niestety jakość obu materiałów jest zupełnie inna, a odbicie światła gadżetów z RGR jest znacznie mniejsze niż AGR, więc nie spełniają one żadnych funkcji ochronnych. Dlatego oferta niektórych producentów folii odblaskowych REFLOMAX nie oznacza, że do produkcji używane są certyfikowane folie, wręcz przeciwnie, cena produktu świadczy o tym, że oferują oni tańszy, niecertyfikowany zamiennik.
Zostaw wiadomość
Wypełnij formularz aby wysłać wiadomość