Gadżety odblaskowe - Refloactive.pl

Gadżety odblaskowe

Nic dziwnego, że zawojowały rynek gadżetów promocyjnych - odblaski z logo firmy to doskonały nośnik reklamowy. To przedmioty codziennego użytku noszone przez ludzi w każdej kategorii wiekowej i zawodowej. Z tego względu idealnie nadają się na upominek dla klientów bądź pracowników. Gadżety odblaskowe są nie tylko ładne i atrakcyjne, ale też pomagają swym użytkownikom zachować widoczność na drodze po zmroku. Wybierając odblaski reklamowe ze sklepu refloactive.pl łączysz przyjemne z pożytecznym! Umieszczając materiały promocyjne na odblaskach wiążesz swoją markę z produktem, który pomaga dbać o bezpieczeństwo na drodze, co na pewno pozytywnie wpływa na wizerunek firmy.
Opaski odblaskowe
Breloki odblaskowe
Zawieszki miękkie
Zip pullery
Klipsy magnetyczne
Naklejki odblaskowe

 

Co wybrać? Nalepsze gadżety odblaskowe.

  • miękkie zawieszki odblaskowe to jedna z najpopularniejszych opcji, a także jedna z najbardziej wszechstronnych! Mogą służyć jako modne akcesorium przyczepiane do odzieży, wózka lub plecaka. Ich zaletą jest to, że jako odblaski reklamowe występują w wielu atrakcyjnych wzorach. Szczególnie podobają się dzieciom!
  • twarde certyfikowane zawieszki Coreflect posiadają łańcuszek kulkowy, sznureczek lub karabińczyk więc są szczególnie popularne w roli gadżetu reklamowego przyczepianego do tornistra, torby podróżnej czy klucze. Wykonane z najwyższej klasy materiałów, gwarantują trwałość i bezpieczeństwo.
  • breloki i ściągacze do zamka błyskawicznego to mały odblask reklamowy o nieograniczonym zasięgu i możliwościach! Rzucający się w oczy, ale ekonomiczny, znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie promocja napotyka względy praktyczne.
  • chwosty i pompony odblaskowe to nowość na rynku odblasków reklamowych. Przepiękny dodatek do plecaka czy torebki, który będzie się doskonale prezentował w dzień i świecił w ciemności.
  • maskotki odblaskowe stanowią idealną opcję na gadżet reklamowy dla dzieci. Odblaskowy miś, króliczek czy jednorożec stanie się najlepszym towarzyszem każdej podróży!
  • naklejki odblaskowe - tutaj zabawa nigdy się nie kończy! Naklejki dla dzieci mają bardzo atrakcyjne wzory, a te przeznaczone do celów promocyjnych cechują się wysokim stopniem personalizacji. Wykonane z folii pryzmatycznej wykazują trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcze czy ostre słońce. Nadają się na rower, hulajnogę, rolki lub kask.

Ale to tylko niektóre z szerokiej gamy produktów marki Refloactive! W ofercie mamy całe mnóstwo innych artykułów: opaski, czapki, chusty, opaski, szelki i wiele, wiele innych


Co jest wyjątkowego w gadżetach odblaskowych marki Refloactive?

Po pierwsze wysoka jakość materiałów i wykonania. Przy produkcji naszych artykułów korzystamy wyłącznie z certyfikowanej folii odblaskowej. Normy europejskie zwracają bardzo dużą uwagę nie tylko na jakość odblasku, ale i staranność wykonania. Dlatego też nasze twarde zawieszki nie rozpadają się przy pierwszym uderzeniu,a miękkie zawieszki nie ulegają rozwarstwieniu pod wpływem gorąca. Po drugie, estetyka. Nasi projektanci nieustannie pracują nad nowymi wzorami, dlatego gadżety Refloactive wyglądają zupełnie inaczej niż ich tanie zamienniki. Wybierz teraz swój ulubiony wzór.


Odblaski z logo: nieskończona możliwość personalizacji

Jeśli jesteś zalogowanym klientem, możesz wykorzystać nasz nowy konfigurator produktu aby zaprojektować swój własny odblask reklamowy z logo. Jeśli nie znalazłeś kształtu, który Ci odpowiada, możemy stworzyć zupełnie nowy, z myślą tylko o Tobie! Taki gadżet reklamowy na pewno będzie się wyróżniał spośród innych. Zobacz, jakie to proste!


ZAREJESTRUJ SIĘ
Zostaw wiadomość
Wypełnij formularz aby wysłać wiadomość